• Wpisów:1006
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:22 dni temu
  • Licznik odwiedzin:43 314 / 1664 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
niach, niach !!

 

 
" Miłość jest wte­dy, kiedy chcesz z kimś prze­żywać wszys­tkie czte­ry po­ry ro­ku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osy­pane kwieciem bzy, a la­tem zbierać z tym kimś ja­gody... i pływać w rze­ce. Je­sienią ro­bić ra­zem po­widła i uszczel­niać ok­na przed wiat­rem. Zimą - po­magać przet­rwać ka­tar i długie wie­czo­ry, a jak już będzie zim­no, roz­pa­lać ra­zem w piecu. "

 

 
" Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień. "

 

 
  • awatar Gość: piękne uczucie ♥ + zapraszam SUPER BLOG :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
" Jak długo będę Cię kochać?
Tak długo jak nad Tobą będą gwiazdy. I dłużej jeśli mogę.
Jak długo będę Cię potrzebować?
Tak długo jak pory roku będą musiały postępować zgodnie ze swoim planem.
Jak długo będę z Tobą?
Tak długo jak morze będzie zobowiązane do rozmywania piasku.
Jak długo będę Cię pragnęła?
Tak długo jak Ty również będziesz mnie pragnął. I o wiele dłużej... "

Ellie Goulding - How Long Will I Love You
 

 
Aksamitnym snem skrępowane ciała...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
" Pewien mąż tak kochał swoją jednooką żonę, że sądził, iż wszystkie inne kobiety mają jedno oko za dużo. "

 

 
" Weź głęboki oddech to tylko zły dzień, a nie złe życie. "

 

 
fantastyczne

Perpetuum Jazzile - Africa
 

 
" Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej... "

 

 
" Myślę jedno, robię drugie, mówię trzecie, czwarte wiem a piąte przeczuwam. Jestem kobietą! ”
 

 
" Ja nie mam brudnych myśli tylko seksowną wyobraźnię. "
 

 
" On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać wszystkie puzzle. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Przytula mnie mocno do siebie i wpatruje się we mnie tymi swoimi cudownymi oczami. Pokochałam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję. Sensem mojego życia jest właśnie on. Objęcia jego są azylem. Pocałunki największą rozkoszą, a każde słowo wypowiedziane z jego ust brzmi jak muzyka, taką którą chciałoby się słuchać bez przerwy. Z nim piękna jest nawet cisza. Jego dotyk to eksplozja moich wszystkich zmysłów. Jego spojrzenie jest światłem dla mego serca. Moja miłość do niego jest najpiękniejsza, najgorętsza, najmocniejsza, najszczersza... "
 

 
" Chwyć mnie za włosy, oprzyj o ścianę. Kochaj aż całkiem myśleć przestanę... "
  • awatar lost in lifes: świetne ;) + wbij i komentuj, odwdzięczę się ;) komenatrz za komentarz :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
odpływam ...

Michał Lorenc - Taniec Eleny

 

 
“ Żebyś robił mi kakao, jak mi zimno. I kawę na śniadanie. I całował we włosy po przebudzeniu. I na dobranoc. I pisał głupie wiadomości z dalekich podróży. I zabierał na spacer w sobotnie popołudnie. I czytał książki koło mnie przed snem. I mówił, że boli, że nie wiesz, że przemija, i że nie umiesz. I całował w kinie. I uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach. I leżał w słońcu nad wodą. I mnie dotykał. I podziwiał nową sukienkę. I mówił, że beze mnie to bez sensu. I głaskał po policzku. I robił mi zdjęcia. I oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty. I śmiał się ze mną. I przytulał, kiedy płaczę, bo ja ciągle płaczę. Więc przytulaj mnie ciągle. I zabieraj na koncerty. I leż ze mną na ławce w parku. I przynoś mi kwiaty. I nie pozwalaj mi rozpadać się na kawałki. I tańcz ze mną. I żebyś za mną tęsknił kiedy nie ma mnie obok. I żebyś już wiedział, żebyś był pewny... ”
 

 
" Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata... "